تصویر  آدم بدها در عملیات نجات سگ‌ها

آدم بدها در عملیات نجات سگ‌ها

آدم بدها ترسناک و خطرناک و ُخب... فقط بد هستند، اما می‌خواهند قهرمان شوند. آن‌ها می‌خواهند با آزاد کردن تمام سگ‌ها از محل نگهداری‌شان ثابت کنند قهرمان‌اند. آدم بدها برای انجام کارهای خوب آماده‌اند... چه بخواهید، چه نخواهید! ... و بدی ادامه دارد!
نویسنده : ارون بیلبی ,
مترجم : شهلا انتظاریان ,
قیمت : ۱۵۰۰۰ تومان ,
15,000 تومان
محصولات مرتبط
 • آدم بدها این بار توی دردسر بدی می‌افتند. آقای گرگ و رفقای بدش، یک خوکچه‌هندی را اذیت کرده‌اند؛ یک خوکچه‌هندی دانشمند دیوانه‌ی شرور! حالا این موجود گرد و قلنبه‌ی پشمالو می‌خواهد از آن‌ها انتقام بگیرد! آیا آقای گرگ و رفقایش جان سالم به درمی‌برند؟ آیا قهرمان می‌شوند؟ آیا دست از خوردن همدیگر برمی‌دارند؟ وقتش است که آدم بدها عملیاتشان را شروع کنند.
  15,000 تومان
 • فاجعه‌ی گربه‌های زامبی نابودکننده در پیش است! آیا آدم بدها می‌توانند دنیا را از دست هیولاهای میومیوکننده‌ی دکتر مارمالاد شیطان نجات دهند؟! آقای گرگ و رفقایش، به کمک مأمور روباه باهوش، به پادزهر زامبی و بداخلاق‌ترین، بی‌دندان‌ترین و گرسنه‌ترین مامان‌بزرگ آن اطراف نیاز دارند. برای تماشای پرواز گلوله‌های مو آماده باشید! بدی ادامه دارد!
  15,000 تومان
 • مأموریت بعدی آدم بدها چیست؟ نجات ۱۰۰۰۰ مرغ از یک مرغداری خیلی پیشرفته. آن‌ها در مأموریت جدیدشان باید با این مشکلات دست‌وپنجه نرم کنند؛ لیزر جزغاله‌کننده، چندپای پرجنب‌وجوش و آقای مار، یعنی همان رفیق خودشان که به جوجه قورت‌بده معروف است! کجای کار ممکن است اشتباه کرده باشند؟ اگر می‌خواهید قاه‌قاه بخندید، ماجراهای بدترین گروه آدم‌خوب‌های ناشی شهر را بخوانید!
  15,000 تومان
 • آدم بدها ترسناک و خطرناک و ُخب... فقط بد هستند، اما می‌خواهند قهرمان شوند. آن‌ها می‌خواهند با آزاد کردن تمام سگ‌ها از محل نگهداری‌شان ثابت کنند قهرمان‌اند. آدم بدها برای انجام کارهای خوب آماده‌اند... چه بخواهید، چه نخواهید! ... و بدی ادامه دارد!
  15,000 تومان