ماجراجویانه

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
آدم بدها این بار توی دردسر بدی می‌افتند. آقای گرگ و رفقای بدش، یک خوکچه‌هندی را اذیت کرده‌اند؛ یک خوکچه‌هندی دانشمند دیوانه‌ی شرور! حالا این موجود گرد و قلنبه‌ی پشمالو می‌خواهد از آن‌ها انتقام بگیرد! آیا آقای گرگ و رفقایش جان سالم به درمی‌برند؟ آیا قهرمان می‌شوند؟ آیا دست از خوردن همدیگر برمی‌دارند؟ وقتش است که آدم بدها عملیاتشان را شروع کنند.
15,000 تومان
فاجعه‌ی گربه‌های زامبی نابودکننده در پیش است! آیا آدم بدها می‌توانند دنیا را از دست هیولاهای میومیوکننده‌ی دکتر مارمالاد شیطان نجات دهند؟! آقای گرگ و رفقایش، به کمک مأمور روباه باهوش، به پادزهر زامبی و بداخلاق‌ترین، بی‌دندان‌ترین و گرسنه‌ترین مامان‌بزرگ آن اطراف نیاز دارند. برای تماشای پرواز گلوله‌های مو آماده باشید! بدی ادامه دارد!
15,000 تومان
مأموریت بعدی آدم بدها چیست؟ نجات ۱۰۰۰۰ مرغ از یک مرغداری خیلی پیشرفته. آن‌ها در مأموریت جدیدشان باید با این مشکلات دست‌وپنجه نرم کنند؛ لیزر جزغاله‌کننده، چندپای پرجنب‌وجوش و آقای مار، یعنی همان رفیق خودشان که به جوجه قورت‌بده معروف است! کجای کار ممکن است اشتباه کرده باشند؟ اگر می‌خواهید قاه‌قاه بخندید، ماجراهای بدترین گروه آدم‌خوب‌های ناشی شهر را بخوانید!
15,000 تومان
آدم بدها ترسناک و خطرناک و ُخب... فقط بد هستند، اما می‌خواهند قهرمان شوند. آن‌ها می‌خواهند با آزاد کردن تمام سگ‌ها از محل نگهداری‌شان ثابت کنند قهرمان‌اند. آدم بدها برای انجام کارهای خوب آماده‌اند... چه بخواهید، چه نخواهید! ... و بدی ادامه دارد!
15,000 تومان
پتسون از این که هر روز سر ساعت چهار صبح با صدای بِپَربِپَر فیندوس روی تختش بیدار شود، خسته شده. او به فیندوس می‌گوید اگر باز هم این کار را تکرار کند، باید به جای دیگری برود. بالاخره فیندوس وسایلش را جمع می‌کند و به یک اتاقک قدیمی کنار باغچه می‌رود تا هر چقدر دلش خواست، بِپَربِپَر کند. اما تنهایی برای هر دویشان خسته‌کننده است. شاید آن‌ها بتوانند طور دیگری با هم کنار بیایند...
9,000 تومان
فیندوس، گربه‌ی پتسون، آن بالا در اتاق زیرشیروانی یک چادر پیدا می‌کند. پتسون با دیدن چادر، به یاد پیاده‌روی کنار دریاچه و کباب کردن ماهی روی آتش می‌افتد. او تصمیم می‌گیرد همه‌ی این کارها را انجام دهد، اما...
3,900 تومان