12+

مجموعه کتابهای 3 تا 6 سال

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
نویسنده‌اش می‌گوید: «از بس شنیدم که ما باید از این بزرگان «بیاموزیم» و «بطالت» نباشیم و «همت بلند» کنیم و از این حرف‌ها، که کلافه شدم و آستین‌ها را بالا زدم تا درباره‌ی زندگی مشاهیر خسته‌کننده، چیزهایی پیدا کنم. کار خیلی سختی بود؛ چون این‌بار باید توی کتاب‌ها سرک می‌کشیدم؛ ولی ارزشش را داشت. باید تکلیفم را با «مفاخر این مرز و بوم!» روشن می‌کردم. نتیجه‌ی کار اصلا ً هم خوب نبود. این کتاب را بخوانید و بفهمید!»
0 تومان
دو خواهر که به تازگی مادر خود را از دست داده‌اند، در پی زندگی با یکی از اقوام پیر خود و جست‌وجو در کتابخانه‌ی قدیمی‌اش، کتابی را پیدا می‌کنند که در مورد باغ خانه و طلسم بچه‌هایی که در آن زندگی می‌کردند، نوشته شده است.
1,600 تومان
جیپ، پسر یتیم ۱۲ ساله‌ای است که هویتی ناشناخته دارد. تا اینکه متوجه می‌شود مردانی در پی یافتن او هستند. در این گیرودار جیپ متوجه راز وحشتناکی می‌شود... رمانی تاریخی درباره‌ی برده‌داری در آمریکایِ قرن نوزدهم.
2,500 تومان
اقیانوس‌ها 97 درصد آب‌های کره‌ی زمین را تشکیل می‌دهند. انسان برای تامین دو نیاز اساسی خود یعنی مواد غذایی و هوایی که تنفس می‌کند به اقیانوس‌ها وابسته است. به دلیل محدودیت‌های خشکی و نقش اقتصادی در حمل و نقل، شیلات، تأمین انرژی و منابع عظیم معدنی، و سهم آن در برقراری تعادل زیست‌محیطی و آب و هوا، اقیانوس‌ها در آینده زندگی بشر اهمیت بیشتری خواهند داشت. دانش اقیانوس‌ها به حفظ محیط زیست دریایی، سلامت و امنیت غذایی نسل‌های آتی کمک خواهد نمود. پس در حفظ آن بکوشیم.
14,000 تومان
در ایــن مجموعــه حــدود 1000 تمریــن در قالــب فعالیت‌هــای متنــوع در اساســی‌ترین شــاخه‌های خلاقیــت (واگرایانــه، زبانــی، تجســمی-تخیلی، ایده‌پردازانــه، منطقی-اسـتدلالی، و هنـری) گـرد آمـده اسـت کـه می‌تواننـد ابـزار ارزشـمندی بـرای پــرورش خلاقیــت کــودک باشــند.
18,000 تومان