محصولات جدید

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
با صدای شکستن شیشه، سرایدار مدرسه خودش را به آزمایشگاه می‌رساند. اما در باز نمی‌شود. از آزمایشگاه بوی آتش‌سوزی می‌آید. سرایدار جارویش را لای در می‌گذارد تا آن را باز کند، اما ناگهان در خودبه‌خود باز می‌شود... توی آزمایشگاه چه خبر است؟ چه کسی در را برای سرایدار باز می‌کند؟ این‌بار در آزمایشگاه چه اتفاقی افتاده؟
13,000 تومان
برای مدرسه سرایدار جدید آورده‌اند. سرایدار قبلی ادعا می‌کرد توی آزمایشگاه خبرهایی هست ولی از نظر ناظم، این‌ها همه بهانه بود برای کار نکردن. سرایدار جدید چیزی در این باره نشنیده و مشغول کارش می‌شود. صبح روز دوم ناظم به او تذکر می‌دهد که هر روز بعد از مدرسه باید چراغ الکلی را پر کند اما سرایدار مطمئن است که دیروز بعدازظهر چراغ الکل داشته...
12,000 تومان
نیکولاس از تاریکی می‌ترسد. از سوسک‌های فاضلاب و حشرات لای بوته‌ها و تاریکی شب هم می‌ترسد. اما دلش می‌خواهد مثل پدرش شجاع باشد. پدر راه‌حلی برای از بین بردن ترس‌های نیکولاس دارد. راه‌حلی که کمی هم دردسرساز می‌شود...
12,000 تومان
آدم بدها این بار توی دردسر بدی می‌افتند. آقای گرگ و رفقای بدش، یک خوکچه‌هندی را اذیت کرده‌اند؛ یک خوکچه‌هندی دانشمند دیوانه‌ی شرور! حالا این موجود گرد و قلنبه‌ی پشمالو می‌خواهد از آن‌ها انتقام بگیرد! آیا آقای گرگ و رفقایش جان سالم به درمی‌برند؟ آیا قهرمان می‌شوند؟ آیا دست از خوردن همدیگر برمی‌دارند؟ وقتش است که آدم بدها عملیاتشان را شروع کنند.
15,000 تومان
فاجعه‌ی گربه‌های زامبی نابودکننده در پیش است! آیا آدم بدها می‌توانند دنیا را از دست هیولاهای میومیوکننده‌ی دکتر مارمالاد شیطان نجات دهند؟! آقای گرگ و رفقایش، به کمک مأمور روباه باهوش، به پادزهر زامبی و بداخلاق‌ترین، بی‌دندان‌ترین و گرسنه‌ترین مامان‌بزرگ آن اطراف نیاز دارند. برای تماشای پرواز گلوله‌های مو آماده باشید! بدی ادامه دارد!
15,000 تومان
مأموریت بعدی آدم بدها چیست؟ نجات ۱۰۰۰۰ مرغ از یک مرغداری خیلی پیشرفته. آن‌ها در مأموریت جدیدشان باید با این مشکلات دست‌وپنجه نرم کنند؛ لیزر جزغاله‌کننده، چندپای پرجنب‌وجوش و آقای مار، یعنی همان رفیق خودشان که به جوجه قورت‌بده معروف است! کجای کار ممکن است اشتباه کرده باشند؟ اگر می‌خواهید قاه‌قاه بخندید، ماجراهای بدترین گروه آدم‌خوب‌های ناشی شهر را بخوانید!
15,000 تومان